درباره ما

برترین ها در فکــر بــرتــر آگهی دارند . برای صعود به قله موفقیت با ما همراه شوید ما طراحان خلاقی هستیم که اهداف شما را می شنود و میفهمد . ما معتقدیم هیچ تجارتی پیش پا افتاده نیست پس اگر می خواهید کار هدفمندی را انجام دهید جای درستی آمده اید با ما خلاقیت و موفقیت در کسب و کار را تجربه کنید

انجام کلیه امور تبلیغاتی , انتشار و پخش آگهی نامه , طراحی وبسایت , آرم و لوگو , طراحی و چاپ بنر ، فلکسی ، استیکر و استند , طراحی كاتالوگ و بروشور , طراحی و چاپ كارت ويزيت , هدایای تبلیغاتی در انواع مختلف و متنوع , ساخت سی دی های مولتی مدبا , ارسال SMS تبلیغـاتی , عکاسی تبلیغاتی و . . . .

آگهی نامه فکر برتر با شعار ” برترین ها در فکر برتر آگهی دارند ” طراحی و هر ماه به چاپ می رسد این آگهی نامه در تیراژ 5000 هزار نسخه و در قطع وزیری و به روی کاغذ گلاسه و با طراحی متفاوت چاپ می شود .

کانون آگهی و تبلیغات فکربرتر این افتخار را دارد که به صورت منظم و بدون وقفه پنجم هر ماه آگهی نامه خود را چاپ و پخش می کند لازم به ذکر است اکثر آگهی نامه های فعال در ساوه هر چند ماه یک بار یک آگهی نامه چاپ و پخش می کنند ولی ما طبق جدول زمانبندی دقیق پنجم هر ماه آگهی نامه خود را در سطح شهر ساوه پخش میکنیم .

با درج آگهی در آگهی نامه فکر برتر که هر ماه در ساوه چاپ و پخش میگردد همزمان در وب سایت کانون آگهی و تبلیغات فکر برتر به صورت کاملا رایگان تبلیغات خود را به گوش همه برسانید و کالا و خدمات و کسب و کار خود را جهانی کنید همچنین تبلیغات شما در شبکه های اجتماعی فیس بوک ، توئیتر ، گوگل پلاس ، ایناستگرام و فلیکر قرار می گیرد

بایت طراحی در آگهی نامه پولی از مشتریان دریافت نمی گردد و طراحی برای آگهی نامه رایگان است . ما سعی داریم با طراحی هایی جدید ، متفاوت و خلاقانه و بر پایه تکنولوژی و هنر روز ، تبلیغاتی زیبا در خور کسب و کار و خدمات شما ارائه دهیم

گستره پخش این آگهی نامه کلیه مراکز تجاری ، اداری ، خیابان ها ، پاساژ ها ، فروشگاه ها ، مجتمع های پزشکی و شهر صنعتی کاوه است این آگهی نامه روئیت تیراژ و ضمانت پخش دارد به این منظور که وقتی آگهی نامه ها به چاپ رسید قبل از پخش با همه مشتریان و کسانی که در آگهی نامه تبلیغات دارند تماس گرفته میشود و آنها با حضور در کانون آگهی و تبلیغات فکر برتر می توانند تیراژ چاپ شده را روئیت نمایند .

منظور از ضمانت پخش این است که مشتریان آگهی نامه فکر برتر بعد از پخش تمامی آگهی نامه ها در سطح شهر میتوانند با حضور در محل های یاد شده از چگونگی پخش آگهی نامه ها اطلاع پیدا کرده و از کسبه آن مناطق استعلام پخش آگهی نامه را بگیرند و اگر در منطقه ای آگهی نامه پخش نگردیده بود پول خود را به صورت کامل پس بگیرند .

پس با یک تیر چند نشان بزنید و به خاطر داشته باشید که برترین ها در فکر برتر آگهی دارند .

تعرفه های چاپ آگهی در آگهی نامه فکر برتر به شرح زیر می باشد .

روی جلد : 350 هزار تومان

پشت جلد : 350 هزار تومان

دو صفحه اول  : 220 هزار تومان

دو صفحه آخر : 180 هزار تومان

تمام صفحه : 160 هزار تومان

نصف صفحه : 85 هزار تومان

یک چهارم صفحه : 55 هزار تومان

یک هشتم : 35 هزار تومان

———————————————————————————

تلفن جذب آگهی : 086.42216108 تلفن همراه : 09122567535

———————————————————————————

کانون آگهي و تبليغات فکــر بــرتــر

برترین ها در فکــر بــرتــر آگهی دارند

آدرس : ساوه ، خیابان استاد مطهری ، روبروی رستوران شبنم ،بین مطهری 7/2 و 9 ، ساختمان فکربرتر ، طبقه اول
تلفــن : 42216108 – 086 تلفن همراه : 09122567535

وب ســایت : www.FekreBartarr.com
فیـس بـوک : https://Facebook.com/Fekre.Bartarr
تــو ئــیــتــر : https://twitter.com/FekreBartar
گوگل پلاس : https://plus.google.com/+FekreBartar
اینستاگـرام : https://instagram.com/Fekre_Bartar
فـلیــکـــــر : https://flickr.com/photos/121986416@N08
هـشـتــگ : #فکربرتر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *